.

Permanentní řasy


Metoda řasy na řasu

Metoda řasy na řasu spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas nejrůznějších délek přímo na jednotlivé přírodní řady klientky, a to speciálním lepidlem, které vytváří neviditelné, flexibilní a velmi odolné spojení. Takto prodloužené řady jsou k nerozeznání od přírodních a nikterak přírodní řasy nezatěžují. Tyto přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile tedy přírodní řasy vypadne, uvolní se u umělá prodloužená. Na stejném místě vyroste jiná přírodní řasa, která se při doplnění umělých řas prodlouží. Přírodní řasy se obnovují obvykle za 9 až 10 týdnů. Maximální životnost řas prodloužených metodou řasy na řase se pohybuje okolo 6 rýdnů. Doporučuje se ale provádět jejich doplnění každé 3 až 4 týdny, aby byly stále krásné a husté. Touto metodou se v C&B Studiu aplikují řasy Silk a řasy Nano.

Řasy Silk: Označení "silk" neznamená, že jsou tyto řasy z hedvábí. Název je odvozen z jejich velké lesklosti (jedny z nejlesklejší typů). Jsou vyrobené ze syntetického materiálu, konkrétně velmi příjemného syntetického polymeru. Z toho důvodu jsou pohodlné a zůstávají lesklé a výrazné po dlouhou dobu. Řasy jsou od pohledu plnější svým tvarem. V dolní části jsou hrubší a směrem nahoru se ztenčují. V C&B Studiu jsou aplikovány ve dvou zakřiveních, a to zakřivení C a D.

Řasy Nano: Jedná se o revoluční novinku v oblasti prodlužování řas s využitím nejmodernějších technologií. Tyto řasy jsou ještě lesklejší než řasy Silk. Kromě toho vynikají také lehkostí, kdy nezatěžují přírodní řasy a zabraňují jejich předčasnému vypadávání. Vypadají velice přirozeně a skvěle drží tvar zakřivení. Díky speciální struktuře materiálu, z něhož se vyrábí, zvyšují přilnavost lepidla. V C&B Studiu se tyto řasy aplikují v zakřivení D.