.

Permanentní řasy


Metoda řasy na řasu

Metoda řasy na řasu spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas nejrůznějších délek přímo na jednotlivé přírodní řady klientky, a to speciálním lepidlem, které vytváří neviditelné, flexibilní a velmi odolné spojení. Takto prodloužené řady jsou k nerozeznání od přírodních a nikterak přírodní řasy nezatěžují. Tyto přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile tedy přírodní řasy vypadne, uvolní se u umělá prodloužená. Na stejném místě vyroste jiná přírodní řasa, která se při doplnění umělých řas prodlouží. Přírodní řasy se obnovují obvykle za 9 až 10 týdnů. Maximální životnost řas prodloužených metodou řasy na řase se pohybuje okolo 6 rýdnů. Doporučuje se ale provádět jejich doplnění každé 3 až 4 týdny, aby byly stále krásné a husté. Touto metodou se v C&B Studiu aplikují řasy Silk a řasy Nano.

Řasy Silk

Označení "silk" neznamená, že jsou tyto řasy z hedvábí. Název je odvozen z jejich velké lesklosti (jedny z nejlesklejší typů). Jsou vyrobené ze syntetického materiálu, konkrétně velmi příjemného syntetického polymeru. Z toho důvodu jsou pohodlné a zůstávají lesklé a výrazné po dlouhou dobu. Řasy jsou od pohledu plnější svým tvarem. V dolní části jsou hrubší a směrem nahoru se ztenčují. V C&B Studiu jsou aplikovány ve dvou zakřiveních, a to zakřivení C a D.

Řasy Nano

Jedná se o revoluční novinku v oblasti prodlužování řas s využitím nejmodernějších technologií. Tyto řasy jsou ještě lesklejší než řasy Silk. Kromě toho vynikají také lehkostí, kdy nezatěžují přírodní řasy a zabraňují jejich předčasnému vypadávání. Vypadají velice přirozeně a skvěle drží tvar zakřivení. Díky speciální struktuře materiálu, z něhož se vyrábí, zvyšují přilnavost lepidla. V C&B Studia se tyto řasy aplikují v zakřivení D. 


Metoda volume

Metoda volume je naprostou novinkou v oblasti prodlužování řas, která je zcela odlišná od předchozí metody řasa na řasu. Tato je založena na aplikaci trsů ultratenkých nanořas, kdy jsou na přírodní řasu aplikovány tři, čtyři, pět atd. řas umělých (efekt 3D, 4D apod.). Řasy jsou sametově jemné (jako přírodní řasy) a zároveň maximálně husté, nevznikají žádné mezery a působí kompaktním dojmem. Ve srovnání s řasami aplikovanými metodou řasa na řasu mají řasy aplikované touto metodou delší životnost a působí extravagantněji. Touto metodou se aplikují v C&B Studiu řasy 3D light a řasy Volume Lashes 4D.

Řasy 3D light 

Tyto řasy jsou extrémně lehké a tenké (tloušťka pouze 0,07mm),  nezatěžují tak proto přírodní řasy. Aplikují se tzv. trsy těchto řas tvořené 3 řasami stejné délky, čímž se docílí jemný a přirozený 3D efekt. 

Volume Lashes 4D 

Jedná se o unikátní objemové ultratenké 4D řasy. Stejně jako u řas 3D light i tyto jsou seřazeny v tzv. trsy, přičemž se vždy jeden trs tvořený 4 řasami stejné délky aplikuje na jednu řasu přírodní. V C&B Studia se tyto řasy aplikují v zakřivení C.