.

Lash Lifting a Lash Botox

Lash Lifting a Lash Botox jsou novinky v oblasti tvarování vlastních přírodních řas (nepracuje se s řasami umělými).

Metoda Lash Lifting představuje pozvednutí a tvarování řas. Řasy se napínají a natáčí na speciální silikonovou formu ("mini natáčku"), na níž se musí řasy precizně vyskládat (jedna vedle druhé) v jednom směru a poté zafixovat speciálním přípravkem. Proces lze přirovnat k tzv. trvalé na vlasy, která byla velmi populární v 80. letech minulého století (nejedná se ale o tzv. trvalou na řasy). Lash Lifting řasy prodlouží a natočí, projasní pohled, opticky zvětší oči a zvýrazní přirozené linie řas. Metoda je vhodná pro ženy, které mají krátké řasy, řasy směřující rovně či dolů, řasy ve špatném stavu, popř. ženy, které nechtějí nebo nemohou podstoupit umělé prodloužení řas (nepoužívá se lepidlo jako u aplikace permanentních řas). Po provedení Lash Liftingu se doporučuje chránit řasy alespoň 24h před vodou, tj. nekoupat se, nenavštívit saunu apod., a nelíčit se. 

Metoda Lash Botox je pak extrémně účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100 % zvyšuje objem přírodní řasy, a to díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin a keratinu. Metoda řasy uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy po celé jejich délce. Botox na řasy se nejčastěji aplikuje jako přídavná metoda k Lash Liftingu. 

Ošetření řas těmito způsoby se nedoporučuje, pokud má klientka poranění nebo zánět v oblasti oka či očního okolí, po nedávné operaci oka, při nachlazení a během menstruace a těhotenství (oba tyto stavy mají díky hormonálním změnám vliv na výsledný efekt).

Výhodou těchto inovativních metod je práce pouze s vlastními řasami (řasy se stávají objemnějšími o 30 až 50 %), zvýraznění, lesk a výživa řas, přirozený a okamžitý efekt, jeho dlouhá doba (vydrží cca 7 týdnů).