.

Doplňkové služby

Barvení obočí a řas

Důležitou součástí kosmetické péče o obličej je i úprava obočí a řas. Obočí a řasy totiž ovlivňují celkový výraz obličeje víc, než si myslíme. Pro dokonalý vzhled je proto důležité mít řasy i obočí upravené a výrazné. Barva obočí a řas by měla vždy harmonizovat s barvou vlasů a celkovým barevným typem konkrétní klientky/konkrétního klienta. Řasy vypadají po barvení opticky delší a obočí pak hustší. Obočí se nebarví při jakémkoli kožním onemocnění v jeho blízkosti (např. ekzém, lupénka apod.), řasy se pak nebarví při zánětu spojivek, ječném zrnu, poranění v blízkosti očního víčka, rýmě atd.


Formování obočí

...


Depilace horního rtu a brady horkým voskem

Více informací o depilaci horkým voskem naleznete zde:


Masáž očního okolí

Oční okolí je nejjemnější částí celého našeho obličeje. Bývá často poznamenáno věkem, únavou, životním stylem, špatným životním prostředím, prací na PC, častým řízením automobilu, přemírou opalování a stresem - tedy činnostmi, které každý z nás každodenně vykonává. Masáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí, zvyšuje elasticitu a výživu pokožky, odstraňuje vodnaté váčky pod očima (podporuje vyplavování toxinů a jejich odvod do lymfatického systému), snižuje únavu očí (snižuje nitrooční tlak a tím posiluje zrak), dává prostor k relaxaci organismu, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin, posiluje pokleslé obočí atd. Masáž trvá cca 7 - 8 minut a skládá se z jemných tahů, kroužků a poklepů, které na sebe navazují a střídají se s jemným tlakem. Po masáži je pokožka v okolí očí pevnější, vypnutější a hladší.


Změkčení pleti

Změkčením pleti se uvolňují póry pro její další ošetření, uvolní se mazové zátky, zvýší se činnost mazových i potních žláz a pokožka se prokrví.


Hloubkové čištění pleti

...


Ultrazvuková špachtle

...


Oční maska

Na pokožce okolí očí, která je velmi jemná a tenká, je nejvíce vidět její stárnutí. Za účelem omezení stárnutí lze použít, kromě masáže očního okolí, právě oční masku. Tato je jiná než klasické pleťové masky - má specifické složení, nedráždí oči, nezpůsobuje alergie, ale přitom vypíná, hydratuje a vyhlazuje.


Lehké líčení

...